Pytania? Zadzwoń ! +48 667 942 464

04/07/2013

Okazało się, że przełom czerwca, lipca okazał się wyjątkowo owocny dla firmy DG-Com. W skład zespołu weszły dwie nowe Copywriterki, które mają zapewnić firmie więcej polotu i myśli nie zmąconej do pracy twórczej. Dziewczyny z różnorodnymi doświadczeniami i pasjami od początku współdziałania kreują i zarządzają przydzielonymi zadaniami. Dziennikarstwo, promocja w Internecie i przede wszystkim lekkie pióro, to wartości wyróżniające dziewczyny z tłumu. Ciekawość świata i chęć podejmowania nowych wyzwań sprawia, że dziewczyny z zamiłowaniem pochylają się nad wykonywaną pracą.

21/03/2013

Od 22 marca 2013 r. zaczynają obowiązywać przepisy znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), która została dopasowana do dyrektyw Unii Europejskiej.  Administratorzy stron internetowych powinni w szczególności przyjrzeć się  Art. 173 tej ustawy.

19/03/2013

Już niedługo będziemy mogli zaproponować naszym klientom wdrożenie modułu CMS - Ubercart. Trwają prace nad autorską wersją modułu, umożliwiającego zarządzanie e-sklepem z jednego panelu CMS. Opracowujemy moduł tak by był przystosowany do polskich realiów (m.in. polska wersja językowa, stawki VAT) oraz w pełni zintegrowany z serwisem Allegro, płatnościami on-line, porównywarkami cen, systemem magazynowym i księgującym. 

13/03/2013

Miło nam poinformować, że ukończyliśmy prace nad nowym bardzo ciekawym projektem. Witryna dla ObjectConnect - firmy specjalizującej się budowaniu aplikacji Multi-Touch na dotykowe stoły oraz urządzenia mobilne, opiera się na interfejsie znanym z Windows 8. Interaktywne moduły w atrakcyjnych, czystych barwach przyciągają uwagę, zanimowane - znakomicie sprawdzają się na urządzeniach z ekranem dotykowym. Strona wyposażona jest w system zarządzania treścią (CMS), oprócz html 5, wykorzystano również technologie Java Script (J-Query) i CSS.

06/02/2013

W styczniu 2011 firma Google wprowadziła możliwość dodawania "Rich snippets", czyli w wolnym tłumaczeniu bogatych opisów. Rich snippets to rozszerzone informacje, które dodawane do wyników wyszukiwania w postaci tekstu lub grafiki. Opisy takie były dostępne już wcześniej, ale tylko w odniesieniu do recenzji i osób. Teraz dostępne są dla szeregu różnych typów informacji, np.

06/02/2013

Wiele osób pyta, co wpływa na pozycję strony w wynikach wyszukiwania? Jest to temat rzeka, gdyż grup czynników mających znaczenie przy pozycjonowaniu, jest co najmniej kilkanaście. Ich waga w pozycji strony w wynikach wyszukiwania zmienia się praktycznie przy każdej zmianie algorytmu wyszukiwarek. Tym, który w ostatnim czasie stanowi silny czynnik wewnętrzny strony, jest czas ładowania strony.