Pytania? Zadzwoń ! +48 667 942 464

Kilka słów o nas...

Internet to nasza pasja

Obecność w tzw. NOWYCH MEDIACH jest dzisiaj standardem. Realna rzeczywistość która nas otacza, kształtuje nasze postawy, poglądy, reakcje. Wirtualna cyberprzestrzeń jest przeciwieństwem 'faktyczności' i jednocześnie jej źródłem. Oba światy uzupełniają się, dostarczając różnych bodźców.

Internet to miejsce, tworzone przez jego użytkowników, rządzące się swoimi suwerennymi prawami, jest wymarzonym miejscem promocji własnej osoby, firmy, daje niemal nieograniczone możliwości ekspresji artystycznej. Społeczność internetowa jak żadna inna, nie zna granic i barier.  Jego interaktywny charakter nie tylko daje możliwość zaistnienia na szeroką skalę, daje też nieograniczony i różnorodny feedback inicjatywom, pośrednicząc między realnym a wirtualnym światem w czasie rzeczywistym.

Ukształtowani przez współczesny świat, jesteśmy szczególnie wyczuleni na medium jakim jest Internet. Agencja Interaktywna DG-COM, powstała by pomóc Państwu zaistnieć w sieci i wspomagać na wszystkich etapach wdrażania Państwa wizji do wirtualnego świata. Nasza praca to wypadkowa pasji, które dzielimy.